ERDEĞER

Hakkımızda

Renault ile Dacia otomotiv markalarının yetkili servis ve yetkili satıcısı olan
ERDEĞER MOTORLU ARAÇLAR VE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş
YALOVA Çiftlikköy ve BURSA Osmangazi’de hizmet vermektedir.

            Erdeğer gruba yeni katılan Dacia markası, Yalova’da hizmete başlamıştır. Erdeğer grup olarak 1982 yılında İstanbul’da ikinci el araç satışı ile başlayan otomobil sektöründeki yatırım ve faaliyetlerimiz, 4 marka ve 5 şube ile devam etmektedir. Ayrıca, grubumuzun lastik ve lastik kaplama bayiliği, akaryakıt istasyonları, sigorta acenteliği ve inşaat sektörlerinde de faaliyetleri bulunmaktadır.

            Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkerim Erdoğan’ın otomotiv sektöründeki tecrübeleri, ticari vizyonu, yenilikçi bakış açısı ve sürekli yatırım düşüncesiyle hız kazanan Dacia  bayiliğinin yatırım süreci tamamlanmış, 2017 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Erdeğer Dacia tesisi, 2400 m2 kapalı alanda, eğitimli, işinin uzmanı 15 sıfır araç satış, 20 satış sonrası ve diğer çalışanları ile birlikte toplamda 40 çalışanı ile hizmet vermektedir.

             Erdeğer Dacia bayiliği markanın son konsepti ile Türkiye’nin 81. Mais yetkili satıcı ve servis noktasıdır. Dacia  tesisimiz, Dacia sıfır araç satış, Dacia servis ve yedek parça, ikinci el araç ve sigorta faaliyetleri ile hem Yalova ve bölge genelinde hem de müşteri özelinde, Erdeğer Grup hizmet anlayışını yansıtarak, müşterilerin her türlü beklenti ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamayı amaçlanmıştır.

Erdeğer Grup bütün yatırım ve çalışmalarında;

  • Bütün beklentilerin üzerinde bir hizmet vizyonu,
  • Kaliteli ve müşteri odaklı misyonu ve
  • Dürüst, güvenilir ve inançlılık değerleriyle

çalışanları, müşterileri, iş ortakları ve tedarikçileriyle büyümeyi ve hep birlikte Yalova’ya, bölgesine ve ülkesine faydalı olmayı hedeflemektedir.