ERDEĞER

Sigorta

Size trafik sigortası ve avantajlı kasko seçenekleri sunarak zamanında ve hızlı çözümlerle aracınızı her türlü riske karşı güvence altına almanızda da yardımcıyız.

Erdeğer Motorlu Araçlar ve İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş, Otomotiv konusundaki bilgi ve tecrübesini, 2008 yılında faaliyetine başlayan Erdeğer Sigorta Acenteliği Ltd. Şti aracılığı ile de müşterileri ile paylaşmaya başlamıştır. Günlük hayatta karşılaşabileceğimiz birçok risk var. Aynı zamanda bu riskler yüksek maliyetleri de beraberinde getirebilmektedir. Riskleri en doğru şekilde teminat altına almak için sigortacınızın size özel çözümler sunan ve riskinizi doğru analiz eden kimseler olması gerekir. Erdeğer Sigorta Acenteliği Ltd. Şti ,müşteri odaklı yaklaşımı ile müşterisine paket veya kişiye özel çözümler geliştirerek riski doğru biçimde tanımlar ve ona göre teminat seçimi yaparak en doğru yönlendirmeyi sağlar.

Çalışmış olduğumuz şirketler ; Ak Sigorta, Axa Sigorta, Güneş Sigorta, Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta, Hdı Sigorta, Mapfre Sigorta